Jako pierwsi w Polsce

generujemy sprzedaż z nieaktywnych rekordów CRM.

Masz dużą bazę rekordów, od których nie zbierałeś zgód marketingowych, i nie masz teraz szans na kontakt z Twoimi klientami?

🢓 Poznaj nasze rozwiązanie

Porównanie efektywności baz dla 100 tys. rekordów

2583,20

PRZYCHÓD (zł)

Baza
zewnętrzna

66044,06

PRZYCHÓD (zł)

Baza
zmatchowana

88270,07

PRZYCHÓD (zł)

Baza
własna

Na pewno wiesz, że wysyłka do bazy własnej ma zawsze lepsze wyniki niż realizowana na bazach wydawców. Co z bazami Twoich byłych klientów, od których nie zbierałeś zgód na komunikację? Co gdybyśmy je zmatchowali? Wyniki jakie mógłbyś osiągnąć na takiej bazie stanowczo przewyższają te z działań na bazach zewnętrznych.

Co jeśli Twoi klienci nie potwierdzili zgody na otrzymywanie wiadomości od Ciebie (na przykład kupując bez rejestracji konta)? Kiedyś kupowali, ale dziś nie możesz się z nimi skontaktować, by poinformować o nowej ofercie lub wysłać kod zniżkowy.

Sprawdzimy, jaka część Twoich rekordów e-mail i GSM pokrywa się z bazą MailSales, do której możemy wysyłać komunikację marketingową naszą i naszych partnerów. Wspólnie skontaktujemy się z Twoim klientem!

Cel

Zaczniesz zarabiać na najbardziej jakościowej bazie klientów, z którymi wcześniej nawet nie mogłeś się kontaktować!

Co robimy?

Zyskujesz możliwość kontaktu z klientem

Jako jedna z największych agencji e-mail marketingowych w Polsce, mamy dostęp i monetyzujemy ponad 40 mln rekordów. Twoje nieaktywne rekordy matchujemy z bazami własnymi MailSales oraz 3rd party data największych platform bazodanowych.
W ten sposób tworzymy listę adresów, do których możemy kierować Twoją komunikację marketingową. Dzięki temu odzyskujesz możliwość informowania Twoich byłych klientów o promocjach i akcjach specjalnych, BlackFriday, CyberMonday, etc. Na nowo zyskujesz możliwość wzbudzenia w nich chęci zakupu w Twoim sklepie!

Planujemy komunikację

Po podpisaniu umowy i zmatchowaniu rekordów planujemy komunikację. Na bazie historii zakupowej przygotujemy content dostosowany do preferencji zakupowych użytkowników.
Twoja komunikacja ma odpowiadać na ich potrzeby i zwiększać szansę zakupu!

Nasze maile generują o 350% większy przychód
niż standardowe wysyłki!

Porównanie wyników
dla 100.000 wysłanych maili:

Standardowy E-mail
15
1771,50
71,86
zamówień
PRZYCHÓD (zł)
ROI (%)

Zmatchowany mail z dynamic content
647
66044,06
2679,16
zamówień
PRZYCHÓD (zł)
ROI (%)

Optymalizujemy działania

Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami poczty korzystając z takich funkcjonalności jak:


  • Dostarczenie wiadomość e-mail w momencie otworzenia skrzynki przez użytkownika – tym samym nie ginie ona w gąszczu innych wiadomości. Ważne zwłaszcza w przypadku mobile`a.

  • Możliwość pozycjonowania wiadomości email (jak Gmail Sponsored Promotions) – dzięki temu mamy pewność, że Twoja wiadomość zostanie zauważona przez użytkownika.

Nasze
działania są
w 100% legalne!

Zacznijmy od Ciebie!

Jako podmiot E-commerce masz obowiązek przechowywania danych z zamówień potrzebnych do ich realizacji – takich jak adres e-mail czy numer telefonu. Brak zgód marketingowych od Twoich Klientów nie znaczy, że dane te nie mogą być przez Ciebie przechowywane, czy nawet przetwarzane do celów analitycznych czy miękkiego profilowania (Sprawdź: art. 6 ust. 1 pkt. F).

Do tych celów jako E-commerce możesz też wykorzystać podmioty zewnętrzne. Podpisując z nami umowę powierzenia przetwarzania danych do celu przeprowadzenia matchingu i anonimizując dane za pomocą algorytmu MD5 postępujesz całkowicie legalnie!

Algorytm MD5 jest to sposób szyfrowania danych np. adresu email, który przepisuje adres jako ciąg liczb.

przykład@email.pl

8cda50757711938d5d800cb022d76b0

Jeśli kod nie znajdzie się na naszej liście nie jesteśmy w stanie określić jaki był źródłowy adres e-mail. Procesy Matchowania Danych wykorzystywane w naszym rozwiązaniu Client Matching Solution spełniają wszystkie aktualne wymagania prawne względem administratorów, procesorów i subprocesorów danych osobowych nakładane przez Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz prawo krajowe.

Procesy anonimizacji, przekazania oraz matchowania danych odbywają się w bezpiecznym środowisku uniemożliwiającym wyciek danych lub dostęp do nich osób nieupoważnionych. Do realizacji wspomnianych procesów wykorzystywane są technologie posiadające certyfikaty ISO/IEC 27001

Raz zaszyfrowanego ciągu znaku nie można rozszyfrować.

Czyli, Ty jako klient przekazujesz nam bazę zaszyfrowaną w MD5. My również szyfrujemy swoją bazę i zamiast adresów email porównujemy ciągi znaków obu baz.

Jeśli kod wystąpi na obydwu listach to wiemy, że jest to kod, którego szukaliśmy i jesteśmy w stanie do kodu dopasować e-mail.

Dzięki naszemu rozwiązaniu już dziś
odzyskaliśmy dla Klienta z e-commerce

ponad 900 tys zł
przychodu

w zaledwie kilka miesięcy.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarobiliśmy na uśpionych
rekordach naszego klienta ponad 900 tys. złotych przychodu

zostaw dane i dowiedz się
więcej.


Dziękujemy za wysłanie formularza

Najczęściej zadawane pytania:

Jak rozpocząć współpracę?


  • Podpisujemy umowę o powierzeniu przetwarzania danych.

  • Eksportujesz bazę e-mail zaszyfrowaną w MD5;

  • Następuje weryfikacja pokrycia zanonimizowanych danych Twoich klientów z zasobami MailSales i wyodrębnienie segmentu emisyjnego;

  • W oparciu o analizę danych zmatchowanych rekordów (historia użytkownika) wybieramy produkt i komunikację dla wyróżnionych segmentów;

  • Otwieramy kanał komunikacji z Twoimi Klientami i zaczynamy zarabiać.

Cały proces odbywa się w bezpiecznym środowisku zgodnie z normami ISO.To proste! Zaledwie kilka dni dzieli Cię od rozpoczęcia działań z nami!

Wystarczy jedynie możliwość eksportu danych z CRM i zaszyfrowania ich z wykorzystaniem algorytmu MD5. Proste, prawda?
Naszym celem jest budowanie sprzedaży na nieaktywnych dotąd rekordach. Jednak każda sprzedaż może zakończyć się pozostawieniem przez użytkownika zgody marketingowej na komunikację z nim. To za mało? Możesz także skorzystać z naszego rozwiązania w postaci Ankiety Posprzedażowej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!
Każda wycena jest indywidualna w oparciu o wielkość baz i poziom jej zmatchowania.

Skontaktuj się z nami!

Bartosz Jakubowski

Bartosz Jakubowski

Head of E-mail Marketing